İlk Video, İlk Yazı, İlk Heyecan(!)

Selam gençler, genç kalanlar, yaşlılar… Görüldüğü üzere bu yazı carsofturkey’de yeni bir bölümde “Editörun Günlüğü” bölümüne girdiğimiz ilk yazı. Diğer taraftan umarım daha yeni nokta koyduğum cümle bu bölümdeki sizli bizli son cümle olacak. Yani editörün günlüğünde sokak ağzının dibine vururken samimiyetin doruklarına çıkıp otomobil almak için okunan inceleme yazılarının yerine saf petrol kafaların hayallerini süsleyen yazılar yayınlacağız.

Bu kadar bürokratik yazı yeter beyler, haydi başlayım anlatmaya bugün abim Melihcan SANER’le neler yaptık. Evden sıkılan biz Gopro Heromuzun alıp atladık bizim külüstür arabanın içine. Biraz lakayt, biraz kendini bilmezcesine, çıktığımız bu yolculukta amaçsız görünsek de amacımız ana rahminden çıkışımızdan beri belli olan bir hayali gerçekleştirmekti. Nedir, ne değildir bu hayal dediğinizi duyar gibiyim. Saadete gelirsek artık. Sitemiz carsofturkey adından belirli olacağı üzere türkçe Türkiye’nin arabaları babamız Bahri SANER’ın ulaşım aracı kavramından galaksiler uzaklıkta öyle bir şekillenmiş ki biz bir araba görür görmez onun motorundan torkuna tekerinden disk çapına herşeyi anlar hala gelmişiz. İş böyle olunca bu bilgiyi paylaşmak yaymak her dünyalının bilmesini sağlamak da bize farz olmuş. Hayal belli olduysa kaldığımız yerden devam diyelim. Evden çıkıp gopro nasıl takılacak nasıl çekecek derken bir bakmışız profesyonel youtuber gibi video çekiyoruz. Çok uzun olduğunu söyleyemem ama bizim için çok anlamlı olduğunu ne kadar söylesem azdır. İlk youtube videomuz biraz tanıtım, biraz resmi oldu olmasına ama asıl bomba bu videolar her türlü ülkeden her türlü insanın tabletinden akıllı saatine görünmeye başlayınca patlayacak gibi. Her şeyin hayırlısı diyelim gün gelir bir bakmışız bir holding olmuşuz. Yanlış anlaşılmasın gözümüz gösterişte değil, ama yükseklerde olduğu kesin. Bu yolda her türlü küfürünüze, afra tavrınıza, eleştrinize de açığız. Yiğidi öldürün hakkını yemeyin.

3 YORUMLAR

  1. Mert Bey size bu iste basarilar dilerim. Cok heyecanli ve istekli oldugunuz her yazinizdan belli. Ileride bu sitenin dunyanin heryerinde cok daha taninan ve unlu bir site olacagina inaniyorum. Arabalara olan tutkunuzu devam ettirdiginiz surece basari sizin arkanizdan gelecektir:)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here